Profil firmy

Společnost PAVEL TAXI poskytuje svoje služby v Severočeském regionu již od roku 1996.

Jak šel čas, stala se naše společnost jednou z nejvyhledávanějších ve svém oboru pro kvalitu poskytovaných služeb, stabilitu, přijatelnou cenu jízdného, komfort a korektní přístup k zákazníkům.

Důkazem toho jsou firmy v blízkém okolí, které s naší společností Pavel taxi řadu let smluvně spolupracují a jsou spokojenými zákazníky. Firmy jako například: Benteler, Johnson Controls,  Plaston CR, a mnoho dalších.

Zajišťujeme i přepravu pro firmy na faktury.
Zajišťujeme přepravu osob z a na letiště Dresden, Praha,….
Bezpečnost našich vozů, ale zejména klientů, zajišťuje moderní GPS technika ve vozech.
Přeprava zahraniční klientely z letiště Dresden, Praha,… je za standardní nezvýšené ceny.
Půjčení vozidla Škoda Octavia II r. v. 2015 pro firmy.
Bezpečný odvoz Vás i Vášeho vozu (drink servis).

Per i pazienti con attività sessuale non frequente cialis generico prezzo meno di 2 volte a settimana Currently, chemotherapy and surgical castration buy Tamoxifen online are most often used in this category of patients. Despite the fact that gabapentin is structurally similar to GABA, the latter is not a GABA mimetic, since it does not bind to either GABA-A or GABA-B receptorsBuy Generic Gabapentin Online Accutane is a form of vitamin A online Also, this drug is available under the name Isotretinoin - this is the active substance of this drug. However, some evidence suggests an increased risk of preterm birth and a decrease in newborn body weight in women receiving mesalazine during pregnancy.How to Get mesalazineTo date, no relevant epidemiological data are available.
Žádné novinky.

NOVINKY

všechny novinky